artykuł nr 1

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiska w związku z przystąpieniem do realizacji projektu pn. "Przystanek e-kultura regionu częstochowskiego" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego poszukuje czterech osób na stanowisko koordynatora powiatowego. Biuro projektu mieścić się będzie w Konopiskach przy ul. Sportowej 60.

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie spraw dotyczących współpracy z organizatorami przedsięwzięć kulturalnych
  na terenie podległego powiatu w szczególności w realizacji imprez kulturalnych oraz
  dziedzinie twórczości ludowej.
- Bieżąca współpraca z organami samorządu terytorialnego organizatorami przedsięwzięć
  kulturalnych oraz amatorskim ruchem artystycznym, sztuką ludową.
- Dokonywanie bieżących analiz potencjału twórczości kulturalnej w na terenie podległego
  powiatu w aspekcie porównawczym w stosunku do innych regionów.
- Bieżąca współpraca z towarzystwami kulturalnymi, regionalnymi i ze stowarzyszeniami
  zrzeszającymi twórców.
- Promocja twórczości kulturalnej z własnego regionu.
- Sporządzanie informacji prasowej, przeprowadzanie wywiadów, udział w imprezach na
  terenie podległego powiatu, przekazywanie informacji do sekretariatu biura o
wydarzeniach kulturalnych z terenu podległego powiatu.
- Bieżące uzupełnianie informacji w kalendarzu jak kulturalnym projektu jak
  i informatorze,

- Sporządzanie miesięcznych raportów ze współpracy i zakresu realizacji projektu na w
zakresie własnego powiatu.

 Wymagania:

- wykształcenie wyższe,

- doświadczenia w realizacji projektami UE,

- doświadczenie we współpracy z instytucjami kultury, stowarzyszeniami, instytucjami
publicznymi,

- znajomość zasad, procedur realizacji projektów współfinansowanych z EFRR,

- umiejętność planowania,

- umiejętność działania w sytuacjach stresowych,

- samodzielność w działaniu,

- zorientowanie na cel,

- dyspozycyjność (możliwość pracy również w weekendy),

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- pracę w młodym ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane  prosimy o przesłanie do dnia 30 września 2011r. do godziny 10.00, CV, listu motywacyjnego  z dopiskiem:  Koordynatora powiatowy – „Przystanek e-kultura regionu częstochowskiego” wraz z klauzulą  o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych  na adres:

  Gminne Centrum Kultury i Rekreacji

  ul. Sportowa 60

  42-274 Konopiska

z dopiskiem:

 Koordynatora powiatowy – „Przystanek e-kultura regionu częstochowskiego"

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.