artykuł nr 1

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiska w związku z przystąpieniem do realizacji projektu pn. "Przystanek e-kultura regionu częstochowskiego" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego poszukuje osoby na stanowisko obsługi sekretariatu projektu. Biuro projektu mieścić się będzie w Konopiskach przy ul. Sportowej 60.

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie sekretariatu biura projektu,
- Prowadzeni infolinii projektu,

- Bieżąca współpraca z kierownikiem projektu jaki i koordynatorami powiatowymi,

- Promocja projektu,

- Bieżąca aktualizacja strony www projektu,
- Nadzór nad dokumentacją projektową,
- Współpraca przy tworzeniu informatora kulturalnego.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie,

- komunikatywność i miła aparycja,

- zaangażowanie i zdolność organizacyjna,

- wysoka kultura osobista,

- doświadczenia w obsłudze klienta,

- umiejętność obsługi urządzeń biurowy,

- umiejętność działania w sytuacjach stresowych,

- samodzielność w działaniu,

- zorientowanie na cel,

- dyspozycyjność,

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

- doświadczenie w realizacji programów rządowych lub UE.

 Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- pracę w młodym i ambitnym zespole.

 Osoby zainteresowane  prosimy o przesłanie do dnia 30 września 2011r. do godziny 10.00 CV, listu motywacyjnego  z dopiskiem:  sekretariat - „Przystanek e-kultura regionu częstochowskiego” wraz z klauzulą  o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych  na adres:

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji

  ul. Sportowa 60

  42-274 Konopiska

z dopiskiem:

 Sekretariat – „Przystanek e-kultura regionu częstochowskiego

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.