NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACYpodinspektora ds. ochrony środowiska w Referacie Gospodarki i Rozwoju

1. Wymagania niezbędne:

a) spełnienie kryteriów wymaganych dla pracowników samorządowych określonych w art. 6 pkt. 1 i 3 pkt 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych

oraz dodatkowo:

b) wykształcenie wyższe techniczne  o kierunku  inżynieria środowiska,

c) minimum półroczny staż pracy na podobnym stanowisku w jednostkach administracji  samorządowej,

d) obsługa komputera (środowisko WINDOWS, pakiet MS OFFICE).

e) znajomość regulacji prawnych w zakresie ustawy Prawo ochrony środowiska, KPA,ustawy o odpadach, o ochronie przyrody, o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
2. Wymagania dodatkowe:

a) znajomość programu autoCad i Remas,

b) prawo jazdy kat.B,

c) samodzielność w pracy, inicjatywa, umiejętność dobrej organizacji pracy,

d) komunikatywność, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność,

e) znajomość języka angielskiego.

3. Na stanowisku wykonywane są zadania:

a) z zakresu  gospodarki komunalnej i mieszkaniowej  związane z:

- prowadzeniem ewidencji miejsc pamięci narodowej, sprawowanie opieki nad grobami wojennymi w tym współpraca z urzędem wojewódzkim w tym zakresie,

- podejmowaniem działań związanych z utrzymaniem porządku , ładu i czystości na terenie gminy , współpraca z firmami zajmującymi się wywożeniem nieczystości stałych i płynnych,

b) z zakresu  ochrony środowiska, gospodarki odpadami i gospodarki wodnej ,

c) z zakresu geologii ,

d) z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego- renta planistyczna.

4. Wymagane dokumenty:

a)  szczegółowe CV,

b) list motywacyjny,

c) kopie dokumentów potwierdzających  wykształcenie (dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów wyższych), kwalifikacje i staż pracy

d) oświadczenie o niekaralności kandydata oraz o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zatrudnienia na w/w stanowisku pracy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie urzędu lub pocztą na adres urzędu: ul. Lipowa 5, 42-274 Konopiska z dopiskiem Dotyczy naboru na stanowisko podinspektora w Referacie Gospodarki i Rozwoju w terminie do 28 października 2010r. do godz. 15 Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczana na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Konopiskach: www.bip.konopiska.akcessnet.net oraz na tablicy informacyjnej urzędu gminy.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji- zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)