logo bip.gov.pl

 Urząd Gminy Konopiska

www.konopiska.pl  
Instrukcja obsługi Rejestr zmian Statystyka odwiedzin
 Organy / Rada Gminy / Kontakt z radnymi
1.

Kontakt z radnymi

 Zapytania do radnych można również przesyłać na adres Biura Rady Gminy Konopiska rada@konopiska.pl

 

Lp.

Nazwisko i imię

Adres e-mail

1.

Bałdyga Edward

e.baldyga@konopiska.pl

2.

Benesz Janusz

j.benesz@konopiska.pl

3.

Chmielewska Agnieszka

a.chmielewska@konopiska.pl

4.

Cichoń Michał

m.cichon@konopiska.pl

5.

Jabłońska Barbara

b.jablonska@konopiska.pl

6.

Janik Andrzej

a.janik@konopiska.pl

7.

Jarosz Andrzej

a.jarosz@konopiska.pl

8.

Kołodziejczyk Robert

r.kolodziejczyk@konopiska.pl

9.

Książek Karolina

k.ksiazek@konopiska.pl

10.

Majdzik Jadwiga

j.majdzik@konopiska.pl

11.

Parandyk Marek

m.parandyk@konopiska.pl

12.

Poleszczuk Marcin

m.poleszczuk@konopiska.pl

13.

Szczerbak Piotr

p.szczerbak@konopiska.pl

14.

Świtek Anna

a.switek@konopiska.pl

15.

Wojciechowski Piotr

p.wojciechowski@konopiska.pl

 

 

 

 


Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy Konopiska
Za treść odpowiada: Podający informacje
Osoba, która wprowadziła dane: Anna Podsiadlik
Data wytworzenia informacji: 2008-09-05
Data udostępnienia informacji w BIP: 2008-09-05
Data ostatniej aktualizacji: 2018-11-19 12:17

rejestr zmian publikacji »


Dostępne podkategorie w obrębie tej kategorii:
 Przewodniczący Rady
 Skład Rady
 Kontakt z radnymi
 Kompetencje
 Termin najbliższej sesji Rady
 Porządek obrad najbliższej sesji Rady
 Protokoły z posiedzeń Rady
 Uchwały Rady Gminy
 Interpelacje i zapytania
wersja do druku drukuj